piątek, 15 stycznia 2016

8.wzory

Kto z Was nie szukał wzorów wyjątkowych,oryginalnych. Pewnie każdy. Zazwyczaj kiedy już się taki znalazło to cena ta była adekwatna do piękna wzoru. Szanuje tych którzy kupili takie wzory. Jednak ja jestem z siebie dumna, bo dziś udało mi się znaleźć różne wzory, które normalnie są płatne. Nie chciałabym, żeby ktoś pomyślał, że jestem sknerą, albo że szkoda mi pieniędzy na to. Jednak nie i już tłumaczę. Od dłuższego czasu mam problemy zdrowotne i niestety na dzień dzisiejszy nie stać mnie na zakupienie wzorów, dlatego przeszukuje internet wzdłuż i wszerz, żeby znaleźć i również mieć możliwość wyhaftowania cudownych obrazów.
Dobra na dziś dość chwalenia, na pewno niedługo pojawi się któryś z tych obrazów w trakcie pracy, ale najpierw muszę skończyć metryczkę.
A mam dopiero rameczkę, więc trochę pracy przede mną. :)
Zdjęcie jednak dodam w późniejszym czasie, ponieważ dałam wszystkie prace co miałam do obszycia, żeby się nitki nie pruły.


2 komentarze:

  1. Rzeczywiście w sieci jest wiele darmowych wzorów. Życzę owocnej pracy, pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również, przeważnie korzystam z internetu i tam wyszukuję przecudne wzorki, zapewne wielu z nich nigdy nie wyszyję jednak mam je i to mnie cieszy :) Czekam na kolejne prace i cierpliwości życzę ;)

    OdpowiedzUsuń