wtorek, 16 lutego 2016

15.Tęczowa róża strona 1 z 12

Sama nie mogę uwierzyć jak szybko robi się ten wzorek. Kiedy tylko robię przerwę, albo gdzieś wychodzę to zaraz myślę o róży i chcę jak najszybciej do niej wrócić. Trochę się zastanawiam czy nie robię za rzadko bo chciałam spróbować na 2 nitki, delikatnie jakby było widać prześwity, ale stwierdziłam że co tam i tak mi się podoba a to ma być dla mnie więc chyba o to chodzi, żeby mi się podobało :)

Więc w niecałe 2 dni zrobiłam aż tyle:

a po 3 dniach mój hafcik wygląda tak:niestety znowu zdjęcie wieczorem, z góry przepraszam:(a tak prezentuje się całość Pierwszy raz robię ten wzorek stosując metodę tzw. parkowanie, wcześniej każdym kolorem oddzielnie robiłam. Czy jest jakaś różnica? Jak dla mnie nie wielka, bo jedynie taka, że trochę ciężej lewą ręką się trzyma materiał tą metodą bez krosna- staram się nie" miętolić" materiału. Zobaczymy jak pójdzie mi dalej, mam nadzieję że tragicznie mi to nie wychodzi :)

2 komentarze:

  1. Super! Ja też już przygotowuje materiały do tego obrazka, zakochałam się w tej róży :) Dlatego z przyjemnością będę obserwowała Twoje postępy :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuję, na pewno wpadnę i do Ciebie, żeby zobaczyć jak idzie :)

      Usuń